G Brusewitz blandteknik

G Brusewitz blandteknik
G Brusewitz blandteknik
G Brusewitz blandteknik
G Brusewitz blandteknik

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Flygande fåglar över islandskap, signerad och daterad G Brusewitz Ymer juli 80, blandteknik, 23x41 cm
Från expeditionen med Ymer 1980

217299

2013-11-26