H Wiberg akvarell

H Wiberg akvarell
H Wiberg akvarell
H Wiberg akvarell
H Wiberg akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WIBERG, Harald (1908-1986): "Dovhjortar i bokskog", signerad och daterad Harald Wiberg 1983, akvarell, 31x39 cm

217301

2013-11-26