Skålfat, Hitoshi Kakizaki

Skålfat, Hitoshi Kakizaki
Skålfat, Hitoshi Kakizaki
Skålfat, Hitoshi Kakizaki
Skålfat, Hitoshi Kakizaki
Skålfat, Hitoshi Kakizaki
Skålfat, Hitoshi Kakizaki

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅLFAT, glas, signerad och daterad Hitoshi Kakizaki, överfångsteknik , diameter 32,5 cm

Undersida med repor

217302

2013-11-22