Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DALI, Salvador (Spanien, 1904-1989): The Snow Queen, ur Andersen´s Fairy Tales, 1966, signerad Dali, 17/75, färglitografi på japanpapper, 56x39cm, Michler/Löpsinger 1165
217316
2013-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här