Dali färglitografi

Dali färglitografi
Dali färglitografi

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DALI, Salvador (Spanien, 1904-1989): The Ugly Duckling, ur Andersen´s Fairy Tales, 1966, signerad Dali, XV/XXXXV, färglitografi, 50x40cm, Michler/Löpsinger 1168

217328

2013-11-28