Cartier armbandsur
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
CARTIER, Tank de Vermeil, herrarmbandsur med qvartzverk, 1980-tal, boett av guld 18 k, original läderarmband, 24 (31) x24 mm, certifikat och originaletui
Bruksslitage, baksidan med gravyr
217346
2013-11-24