Nakterhus

Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus
Nakterhus

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NAKTERHUS med kompass, 1900-talets början, med fotogenlykta, höjd 50 cm

En lykta saknas, bucklor

217360

2013-11-26