Skulptur I Gejier
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTUR, grönpatinerad brons, Ingrid Geijer Rönningberg (1895-1983), kvinnohuvud, signerad och daterad I. Gejier 46, gjutarmärkt Herman Bergman, marmorssockel, total höjd 32 cm
Sockle med mindre nagg
217362
2013-11-26