Skulptur I Gejier

Skulptur I Gejier
Skulptur I Gejier
Skulptur I Gejier
Skulptur I Gejier
Skulptur I Gejier
Skulptur I Gejier
Skulptur I Gejier
Skulptur I Gejier
Skulptur I Gejier
Skulptur I Gejier

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, grönpatinerad brons, Ingrid Geijer Rönningberg (1895-1983), kvinnohuvud, signerad och daterad I. Gejier 46, gjutarmärkt Herman Bergman, marmorssockel, total höjd 32 cm

Sockle med mindre nagg

217362

2013-11-26