Anton Ebert oljemålning

Anton Ebert oljemålning
Anton Ebert oljemålning
Anton Ebert oljemålning
Anton Ebert oljemålning

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EBERT, Anton (1845-1896): Porträtt av elegant dam med hatt, signerad A. Ebert Wien, baksidan med äldre etiketter, oval 55x45 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

217364

2013-11-27