Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
EBERT, Anton (1845-1896): Porträtt av elegant dam med hatt, signerad A. Ebert Wien, baksidan med äldre etiketter, oval 55x45 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall
217364
2013-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här