Sameskedar i silver

Sameskedar i silver
Sameskedar i silver
Sameskedar i silver
Sameskedar i silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMESKEDAR, 14 st, delvis invändigt förgyllda, stämplade COP 1952, KAKTÄNGER, TÅRTSPADE, TESKED, SERVIETTRINGAR, 3 st, PRISPOKALER, SKEDAR, SILLGAFFLAR, mm, silver, ca 650 g

217404

2013-11-26