Hallspegel 1960-tal

Hallspegel 1960-tal
Hallspegel 1960-tal
Hallspegel 1960-tal
Hallspegel 1960-tal

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SPEGEL, 1960-tal, ekram, höjd ca 120, 77x15 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

217419

2013-11-26