Jaques Courtois oljemålning

Jaques Courtois oljemålning
Jaques Courtois oljemålning
Jaques Courtois oljemålning
Jaques Courtois oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

COURTOIS, Jacques, hans efterföljare, Bataljscen, olja på duk, 73x85 cm

Dubblerad, lagningar

217420

2013-11-27