Soffa karmstolar
2013-11-26
217435
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, KARMSTOL, 4 st, 1950-tal, soffans längd ca 121 cm
Slitage, bortfall av dekorspik, en stol med skadad karm