Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Rävjakt, olja på duk, 81x122 cm

Dubblerad, revoverad, skador

217437

2013-11-27