Sven Lidberg litografier

Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LIDBERG, Sven (född 1944): (2) Brudpar resp par i eka, signerade Sven Lidberg, 265/280 resp 187/270, färglitografi, 26x32 resp 29x23 cm

217438

2013-11-27