Charles Portin oljepastell
2013-11-27
217453
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PORTIN, Charles (1889-1980): Män i eklund, signerad och daterad Charles Portin -45, pastell, 29x34 cm
Enl uppgift inköpt på utställning i Jönköping 1945