Fanny Brate oljemålning

Fanny Brate oljemålning
Fanny Brate oljemålning
Fanny Brate oljemålning
Fanny Brate oljemålning
Fanny Brate oljemålning
Fanny Brate oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRATE, Fanny (1861-1940): Landskap med damm och dunge, signerad och daterad Fanny Brate 1908, olja på duk, 62x80 cm

Lagningar, skador

217454

2013-11-27