Precolumbianska dockor

Precolumbianska dockor
Precolumbianska dockor
Precolumbianska dockor
Precolumbianska dockor
Precolumbianska dockor
Precolumbianska dockor
Precolumbianska dockor
Precolumbianska dockor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOCKOR, 4 st, textila dockor, Chancay-kultur, Peru, höjd ca 10-20 cm, monterade i monterskåp

Skador och slitage

217455

2014-03-15