Glasunderlägg Svenst Tenn

Glasunderlägg Svenst Tenn
Glasunderlägg Svenst Tenn
Glasunderlägg Svenst Tenn
Glasunderlägg Svenst Tenn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COASTERS, 6+2+2+1 st., 1940-tal, Firma Svenskt Tenn, diameter 6,5-10 cm

Slitage, smärre bucklor och ytskador

217464

2013-11-26