Anshelm Dahl oljemålning

Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAHL, Anshelm (1897-1964): Solnedgång, signerad Anshelm Dahl, olja på duk, 45x64 cm

217480

2013-11-27