Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Romulus och Remus, olja på duk, 32x42 cm

En reva och smärre skador, renoverad och kompletterad

217505

2013-11-27