Leonor Fini litografi

Leonor Fini litografi
Leonor Fini litografi
Leonor Fini litografi
Leonor Fini litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FINI, Leonor (1908-1996): Dam i gröna skor, signerad Leonor Fini, färglitografi, E.A, 35,5x28 cm

217512

2013-11-27