Stanislaw Zoladz akvarell

Stanislaw Zoladz akvarell
Stanislaw Zoladz akvarell
Stanislaw Zoladz akvarell
Stanislaw Zoladz akvarell

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZOLADZ, Stanislaw (f. 1952): Stenblock, akvarell, signerad och daterad Zoladz 86, 27,5x37,5 cm

217521

2013-11-27