Hermann Talvik oljemålning

Hermann Talvik oljemålning
Hermann Talvik oljemålning
Hermann Talvik oljemålning
Hermann Talvik oljemålning
Hermann Talvik oljemålning
Hermann Talvik oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALVIK, Hermann (1906-1984): Landskap i höstskrud, signerad Talvik, olja på duk, 43x60 cm

217573

2013-11-27