Einar Nerman olja
2013-11-27
217585
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NERMAN, Einar (1883-1983): "Träd i Pourto Rico", signerad och daterad Einar Nerman 58, olja på pannå, 45x37 cm