Einar Jolin oljemålning

Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JOLIN, Einar (1890-1976): Stilleben, signerad och daterad Jolin 1943, olja på duk, 46x38 cm
Stämplad: Konst i svenska hem samling I:344

217597

2013-11-27