Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
JOLIN, Einar (1890-1976): Stilleben, signerad och daterad Jolin 1943, olja på duk, 46x38 cm
Stämplad: Konst i svenska hem samling I:344
217597
2013-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här