Tysk skola oljemålning

Tysk skola oljemålning
Tysk skola oljemålning
Tysk skola oljemålning
Tysk skola oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TYSK SKOLA, omkring 1800, Landskap med två vandrare vid vattenfall och slottsruin i horisonten, olja på pannå, 42x57 cm

Smärre skador

217607

2013-11-27