Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
LONGOBARDI, Nino (Italien, född 1953): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Nino Longobardi 1987, blandteknik på duk, 35x30 cm
217630
2013-11-28