Oljemålning på plåt

Oljemålning på plåt
Oljemålning på plåt
Oljemålning på plåt
Oljemålning på plåt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOGARTH, William, hans krets, Piprökande man, olja på kopparplåt, 39x32 cm

Repor, färgbortfall

217635

2013-11-27