Netsuke etui Japan

Netsuke etui Japan
Netsuke etui Japan
Netsuke etui Japan
Netsuke etui Japan
Netsuke etui Japan
Netsuke etui Japan
Netsuke etui Japan
Netsuke etui Japan
Netsuke etui Japan
Netsuke etui Japan
Netsuke etui Japan
Netsuke etui Japan

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NETSUKE, benarbete, 1900-tal, signerad, ETUI, Japan, höjd 4 resp. 8,5x7,5 cm

217649

2013-11-27