Oljemålning med ryttare

Oljemålning med ryttare
Oljemålning med ryttare
Oljemålning med ryttare
Oljemålning med ryttare

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, ryttare i landskap, olja på duk, 120x168 cm

krackeleringar

217650

2013-11-28