Ljusstakar 1800-tal

Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, sengustavianska, Pehr Johan Mattsson (1808-1838) Mariestad, kannelerad stam, avslutad i rund fot med pärlstavsdekor, 12 cm

Skador

217666

2013-11-28