Spegel i empire

Spegel i empire
Spegel i empire
Spegel i empire
Spegel i empire

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TRYMÅ, empire av stockholmskvalité, delvis träskuren dekor, dekor i form av två sfinxer och rökelsekar, förgylld, kvicksilverfolierade glas, 221x68 cm

Slitage

217682

2013-11-28