Ljusstakar
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empire, förgylld brons, höjd exklusive lampsockel ca 32 cm, lampskärmar medföljer
Senare borrade och kompletterade för el, förgyllning med slitage, en fotring något ojämn
217684
2013-11-28