Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empire, förgylld brons, höjd exklusive lampsockel ca 32 cm, lampskärmar medföljer

Senare borrade och kompletterade för el, förgyllning med slitage, en fotring något ojämn

217684

2013-11-28