Gunnar Greiber oljemålningar

Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar
Gunnar Greiber oljemålningar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GREIBER, Gunnar (född 1919) (2): "Grönskande träd" resp "Ljuvlig dag", signerad Greiber, olja på pannå, 29x29 cm vardera

217687

2013-11-28