Värmare i tenn 1800-tal

Värmare i tenn 1800-tal
Värmare i tenn 1800-tal
Värmare i tenn 1800-tal
Värmare i tenn 1800-tal
Värmare i tenn 1800-tal
Värmare i tenn 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÄNGVÄRMARE, tenn, Israel Berglund (1854-1870), 1863, Malmö, rund med hänkel, 29 cm

Omfattande bucklor, slitage

217688

2013-11-28