François-Xavier Lalanne färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LALANNE, François-Xavier (1927-2008): Komposition med fjäril, signerad och daterad F Lalanne 77, I/XII, färglitografi, 25x22 cm

217689

2013-11-28