Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurer, signerad Lindström, färglitografi, 74x52,5 cm

Med dedikation

217691

2013-11-28