Hylla "Prydno"
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HYLLA, "Prydno", Bröd. Gustafsson Möbelfabrik, Virserum, 1950/60-tal.
stomme fanerad i teak. benställning i metall, 3 hyllplan, knoppar i mässing, höjd ca 112, längd 201x32 cm
Ytskador, hyllplanshållare saknas
217701
2013-11-28