Hylla "Prydno"

Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HYLLA, "Prydno", Bröd. Gustafsson Möbelfabrik, Virserum, 1950/60-tal.
stomme fanerad i teak. benställning i metall, 3 hyllplan, knoppar i mässing, höjd ca 112, längd 201x32 cm

Ytskador, hyllplanshållare saknas

217701

2013-11-28