Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BURKAR, 2 st, tenn, 1800-tal, hexagon resp oktagon form, reliefdekor, en bär datering 1838, höjd 18-26 cm
Slitage, bucklor, mindre burks dekor sannolikt senare tillkommen
217702
2013-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här