Klubbat för:
800 SEK
1 200 SEK
TALLRIK, tenn, rokoko, Söderköping 1788, konturerad bräm, diameter 25 cm CYLINDERSTOP, tenn, Carl Petter Eckerström (1821-1843/59), 1832 Västerås, höjd 19 cm
Bucklor, slitage
217703
2013-11-28