Tallrik och stop tenn

Tallrik och stop tenn
Tallrik och stop tenn
Tallrik och stop tenn
Tallrik och stop tenn
Tallrik och stop tenn
Tallrik och stop tenn
Tallrik och stop tenn
Tallrik och stop tenn

Klubbat för:

800 SEK

1 200 SEK

TALLRIK, tenn, rokoko, Söderköping 1788, konturerad bräm, diameter 25 cm CYLINDERSTOP, tenn, Carl Petter Eckerström (1821-1843/59), 1832 Västerås, höjd 19 cm

Bucklor, slitage

217703

2013-11-28