Rokokostol

Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, rokoko, 1700-tal, förgylld

skador, lagningar, kompletteringar

217704

2013-11-28