Lennart Jirlow färglitografi
2013-11-28
217708
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "I trädgården", signerad L Jirlow, IV/LXX, färglitografi, ca 48x57 cm