Kandelabrar tenn

Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn
Kandelabrar tenn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABRAR, 3 par, 1900-talets första hälft, tenn, höjd 9,5-22 cm

Smärre ytskador

217713

2013-11-28