Otto Hafenrichter art deco figurin

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HAFENRICHTER, Otto (1900-tal): Danserska, art deco, monterad på stensockel, brons, signerad Hafenrichter, höjd med sockel 35 cm

Arm med retuscherad skada, ett finger med bristning

217725

2013-11-28