Otto Hafenrichter art deco figurin
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
HAFENRICHTER, Otto (1900-tal): Danserska, art deco, monterad på stensockel, brons, signerad Hafenrichter, höjd med sockel 35 cm
Kuntoraportti
Arm med retuscherad skada, ett finger med bristning
217725
Päivämäärä:
2013-11-28