Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLASKA, glas, enligt uppgift sannolikt Los glasbruk, Hälsingland, 1700-tal, höjd 17 cm
Obetydliga nagg och repor
217732
2013-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här