Lennart Rohde serigrafi
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RODHE, Lennart (född 1916): "Gamla paret" ur tema Anafas, signerad och daterad 1984, 22/50 serigrafi, tryckt av Ove Löf, 56x77 cm, bok medföljer
Litteraturhänvisning: Se sidan 280 i medföljande bok "Rodhe som grafiker"
217733
2013-11-28